Disa ditë më parë në media qarkulloi një lajm sipas së cilit Gjiko dhe Elita do bëhen prindër për herë të parë.

Megjithëse asnjëri prej të dyve s’ka dhënë ende asnjë lajm lídhur me shtàtzëninë, një foto i ka treguar të gjitha!elita.rudi

Elita është munduar të fshéhë barkun e saj të rrumbùllakosùr në një postim në InstaStory, mirëpo në rrjét qarkulloi fotoja e plotë ku barku i moderatores është mëse i dukshëm.

Lajmet për shtàtzëninë e moderatores qakulluan që për ditëlindjen e saj në qershor, kur barku i rrumbullakosur i Elitës, ra në sy në disa foto.

Ditën e sotme Elita ka postuar një foto nga pushimet që po kalon me familjen në jug, ku shihet tek pòzon me bíkini të zinj.elita.rudi

Megjithatë, ajo është munduar ta fshéhë barkun, por detajistë mund ta vënë re. (Kujto Sara Hoxhën).

Thuhet se Elita është në muajin e katërt të pritjes së ëmbël, ndërsa po présim me padurim që ky lajm të konfirmohet nga vetë çifti.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!