Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë…

Ajo është thuajse në muajin e fundit dhe thuhet se do të bëhet shumë shpejt me një djalë.

Moderatorja ka postuar së fundmi një foto së bashku me Xhemin ndërsa ka vendosur dorën tek gjòksi ku bie në sy dekòldeja e bollshme për shkàk të shtatëzanisë, shkruan ArkivaShqip.arbanao

“Kùjdes, objektet duken më të mëdhaja nga sa janë në të vërtetë”, shkruan ajo krahas fotos duke shkàktuar të qeshura dhe komente plot humor nga fansat dhe miqtë e saj.

Arbana dhe Eduardi edhe pse nuk e kanë konfirmuar vetë gjininë e fëmijës, thuhet se do të bëhen me djalë.arbanao

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!