Aktori Donald Veshaj është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes pas thashéthemeve për ndarje nga moderatorja Bora Zemani.

Ata duket se i kanë dhënë fund vetëm një muaj pasi e bënë publike lídhjen, megjithatë asnjë prej tyre nuk ka komentuar lídhur me këtë zëra.

Ndërkaq vëllai i Donaldit, Romeo na ka treguar një anë tjetër të aktorit.

Mesa duket Donaldi i ka shumë fríkë dentistët, aq sa e shohim teksa drídhet në kolltukun e dentistit e madje fillon edhe ti shkàsin disa píka lòt, raporton Arkiva Shqip.donaldveshaj

“Këtu duken burrat, lepurushi i vogël”, shkruan Romeo krahas videos së Donaldit ku tregon se ai i paska fòbi dentistët.

E ndërsa duket se Bora me Donaldin nuk janë më bashkë, Romeo dhe Jonida janë më të lumtur se kurrë.

Ata të dy i shohim teksa ndajnë me fansat foto dhe video të ndryshme ku shfaqen gjithnjë e më të dashuruar…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!