Donald Veshaj dhe Bora Zemani tashmë e kanë konfirmuar edhe publikisht lidhjen e tyre.

Ata prej pak kohësh i shohim të ndarjnë në rrjetet sociale foto dhe video së bashku.

Aktualisht ata ndodhet me pushime së bashku me Jonidën dhe Romeon ndërsa i shohim të postojnë foto dhe video nga momentet e bukura së bashku.bora1

Bora ka ndarë me ndjékësit në instagram një foto ku pòzon me Donaldin ulur në një stol ndërsa i kanë hédhur dorën në krah njëri tjetrit.

“Me shokun e klasës..”, shkruan ajo ndërsa i bën tag Donaldit krahas fotos ku pòzojnë të dy shumë të lumtur.

Ndërsa në një tjetër foto Bora kthéhet nga Donaldi gjithë nerva ndërsa mbishkrimi i Donaldit për foton është: “hmmm dreq, ça ke..”

Ata të dy janë bashkë prej kohësh dhe së fundmi i shohim teksa postojnë vazhdimisht foto dhe video ku shfaqen gjithnjë e më të dashuruar.bora, donaldi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!