Blogerja simpatike Afrona Dika, ka festuar dje 28 vjetorin e lindjes. Urimet nga më të shumta, nga kolëge e miqësi ka marrë ditën e djeshmë Afrona.

Por urimi i Bleros përveçse më i bukri është edhe urimi më i ndjérë prej tij. Fjalë nga shpirt kanë bërë që Blero të shkruaj për gruan e tij, për dashurinë e jetës.EKSKLUZIVE: Ndahen Blero dhe Afrona - Privé - Faqja Zyrtare

“Dashuri, Krenari dhe plot fat jam permbushun nga ty gruja jem ❤️. Ti je njeri ma i mir qe une e kam njoft naj her, ti je e permbushun me edukat dhe dashni familjare. Jam njeri ma me fat qe kam pas me te taku, lutem gjdo dit qe te mbetet ashtu babyLove ❤️. Urime Ditlindja frrymarja ime”

Shumë rrallë meshkujt mund të shprehin kaq hapur ndjénjën që kanë.

Edhe 100 vjeçe Afrona!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!