Besi dhe Xhensila kanë patur mysafirë mbrëmjen e djeshme.

Bëhet fjalë për futbollistin e Kombëtares shqiptare Sokol Cikalleshi, i cili ka një marrëdhënie goxha të mirë me çiftin Kallaku.

Këngëtarja ka ndàrë me ndjékësit e saj në Instastory një video shumë epíke nga darka e tyre private.Image may contain: 2 people, people standing

Në video shihen Besi dhe Sokoli që “po zíhen për të paguajtur”, teksa Xhensila ka shkruar me humor:

Po kalonim mirë deri në momentin kur njëri u çua për të paguar.

Videoja ka shkàktuar goxha të qeshura edhe tek personat e tjerë, teksa në sfond dominon zëri i Ajkës e cila duket se po argëtohet shumë nga kjo.

Epo duhet ta pranojmë se ky është një zakon típik shqiptar nga i cili nuk mund të héqím dorë kollaj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!