Modelja Aurela Hoxha ka lajmëruar projektin e saj të fundit me një video ku pòzon ‘tòpless’, ndërsa ka vendosur duart në gjoks.

Ajo ka postuar disa video edhe në instagram ndërsa ndodhet përpara reflektorëë ne një studio rregjistrimi.

Modelja Aurela Hxoha pòzon me një fustan të kuq, me dekòldenë e zbùluar duke mbajtur gjòksin me duar.

Modelja duket super provòkuese dhe ka arritur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

“Mezi po prés që kjo të dalë”, shkruan ajo krahas videos ku nuk kanë munguar komentet e shumta nga miqtë e saj.

Aurela Hoxha ndërkaq nuk ka zbùluar asnjë gjë tjetër duke e lënë surprizë projektin e saj të rradhës…

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!