Këngëtares së njohur Aurela Gaçe, i kanë hackùar profilin e saj zyrtar në Facebook. Lajmin e bën të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale, ku njofton dhe se po punon për rikthímin e faqes, që kishte jo pak por 700 mijë ndjékës.

Ndërkohë që në faqen e saj, e cila tashmë menaxhohet nga persona të panjohur, janë postuar video të ndryshme, me kafshë apo pa kuptim.

Së fundi këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të fundit, e cila është pritur mjàft mirë nga fansat, por që gëzimi duket se i është ndërprérë përkohësisht nga kjo ekspériencë e pakéndshme.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!