Modelja e njohur Arbenita Ismajli ka vendosur ti bashkohet trendit të kohës duke i shkurtuar edhe më shumë flokët.

Ajo ka postuar disa foto ku shfàqet me flokë të shkurtër deri tek qafa dhe madje as vetë nuk e ka besuar që guxoi ti shkurtonte kaq shumë flokët.arbenitalsmajli

Por pavarësisht ndryshimit dhe fàktit që atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të gjatë, Arbenita ja ka dalë që si gjithmonë të tërhéqë vëmendjen dhe të duket shumë tërheqëse.

Modeli i ri i flokëve i shkon shumë dhe në të njëjtin mendim me të, janë edhe fansat e modeles, të cilët e kanë pëlqyer dhe komplimentuar për lookun e ri.arbenitalsmajliarbenitalsmajli

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!