Modelja e njohur Arbenita Ismajli është mjaft aktive në instagram ku e shohim të postojë vazhdimisht foto dhe video ku ekspòzon format e saj perfekte.

Mirëpo instagrami i ka fshírë modeles disa foto të postuar së fundmi ku ajo shfàqej me molin e ri të flokëve dhe me një kostum banjoje në ngjyrë të zezë.

“Instagrami mi fshíu fotot, pasi përdora fjalën B”, shkruan ajo duke ju referuar fjalës bítch, pa cénsurë.arbenitalsmajli

Modelja i ka ripostuar sërish fotot me po të njëjtin mbishkrim, por këtë herë fjalën e ka cénsurùar duke mos e shkruajtur të plotë.

Modelja është vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes për shkàk të lídhjes së saj me reperin Fero.

Ata të dy janë të lídhur prej kohësh bashkë dhe shpesh herë i shohim të ndàjnë me fansat momente të veçanta së bashku.

arbenitalsmajli

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!