Adelina Tahiri është një nga femrat më séksi të estradës shqiptare.

Këngëtarja nga Maqedonia po vazhdon ende të shijojë pushimet me familjen e saj.

Atë e kemi parë kohët e fundit gjithnjë e më aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë pòston foto dhe video nga vendet ku po pushon.adelina_tahiri1

Këngëtarja ka arritur të rikthéjë format e saj perfekte edhe pse është bërë nënë e një djali dy vite më parë dhe këtë e vërtetojnë fotot me bíkíni që pòston herë pas herë në instagram.

Këtë herë atë e shohim të pòzojë buzë një pishine ndërsa përballë ka detin dhe një pamje shumë të veçantë.

Këngëtarja ka marrë si gjithmonë shumë komplimenta për format e saj nga miq dhe ndjékës në rrjetet sociale.adelina_tahiri1

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!