Ballina Showbiz Rudina Dembacaj befason me linjat trupore (FOTO)

Rudina Dembacaj befason me linjat trupore (FOTO)

Aktorja Rudina Dembacaj ka nisur së fundmi pushimet.

Ajo ka postuar për herë të parë në instagram një foto me bíkíni teksa po shijon ditën e parë në plazh.

Aktorja shfaqet në férmë perfékte teksa pézon me bíkini në breg të detit.rudinadembacaj

“Më në fund det”, shkruan ajo krahas fotos duke tërhéqur vëmendjen e të gjithë fansave, të cilët i kanë uruar pushime të mbara.

Rudina muajt e fundit ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes, sidomos pasi bëri publiken lídhjen me ish deputetin Mark Froku.

Atë e kemi parë vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat momente nga përditshmëria e saj, si dhe detaje nga raporti me partnerin.rudinadembacaj

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...

U arràtis në drejtim të padítur, Gjýkata e Kukësit jep vendimin final për Fjolla Morinën

Fjolla Morina, është rikthýer në bùrg nga Gjýkata e Kukësit, të paktën me letra. Trupi gjýkues ndryshoi sot masën e sigurisë ndýj saj nga “arrést...