Ballina Showbiz Baba për herë të parë! Ylli i Kombëtares sonë merr lajmin e...

Baba për herë të parë! Ylli i Kombëtares sonë merr lajmin e gëzueshëm(FOTO)

Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Berat Gjimshiti, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të parë.

Këtë lajm të bukur e ka konfirmuar ai vetë për “Telegrafin”, teksa ka treguar se partnerja e tij Alisa është në pritje të ëmbël të një bebushi.

Futbollisti rrëfeu se këto janë momente shumë të bukura dhe emòciònuese për çiftin që mezi pret të bëhen prindër.Nga Italia në Shqipëri: të gjithë të çmendur mbas të dashurës të ...

“Jemi duke prítur një fëmijë dhe jemi shumë të lumtur me gruan që do të bëhemi prindër. Lajmi se do të bëhem baba më ka ndryshuar shumë, pasi tani po mendoj ndryshe. Mendoj gjithmonë për tre persona: veten, gruan dhe beben. Kam një motiv më të madh tani, si në karrierë ashtu edhe në jetë, për suksese të reja. Dua të jem një baba shembull për ta rritur fëmijën tim dhe gjithë të mirat.”- është shprehur Gjimshiti.

Në rrjét po qarkùllon gjithashtu një foto e partneres së futbollistit me barkun e rrumbullakosur, siç mund ta shihni më poshtë:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Momente paníku! Alban Ramosaj përbàllet me një të paprítur (FOTO)

Alban Ramosaj (emri i vërtetë i të ciolit është Alban Kamerolli)  është një këngëtar, kantautor, producent dhe model kosovar-holandez, me origjinë shqiptare. Ka lindur në...

Nuk ka më kthím pas! Juli ‘nxjérr zbùluar’ Mevlanin dhe Ledjanën (FOTO)

Ndër çiftet më të për folur të programit më të ndjékur të vitit "PërPuthen", Ledjana dhe Mevlani, janë kryetema e portaleve në kë to...

Pasi u thýe rrjeti me këngën e tyre, Noizy i bëri një premtim publikisht Dhurata Dorës (FOTO)

këngëtarja bukuroshe Dhurata Dora, vetëm pak ditë më parë publikoi në YouTube projektin e saj të radhës në bashkëpunim me rap-artistin e njohur shqiptar,...

Ndjékësja i plàs bòmbën ish-konkurrentes së PërPuthen: Ishe e fejuar por hyre për famë!

Personazhet e programit "PërPuthen" janë kthyer në figurat publike më të ndjékur dhe më të klikuar nga publiku. Ato janë pjesë e botës së thashéthémeve...

Dy ish-konkurrentët kàpen màt pranë njëri tjetrit, njëri i PërPuthen rinore tjetri i +40 (VIDEO)

Dy ish-konkurrentet e programit me te ndjekur te vitit “Per'Puthen” janë pikasur nga portalet e mediat roze për afrimitetin e treguar ndàj njeri-tjetrit në...
error: Alert: Content is protected !!