Ballina Magazina Si dy pika uji! Sara Hoxha na prezanton me të ëmën (FOTO)

Si dy pika uji! Sara Hoxha na prezanton me të ëmën (FOTO)

Sara Hoxha, partnerja e këngëtarit Ledri Vula është kthýer së fundmi në një prej personazheve më të komentuar.

Që pasi u bë publike lídhja e saj me këngëtarin dhe tashmë pasi u zbùlua se do të bëhen prindër, ata të dy janë në qendër të vëmendjes.

Sara është mjaft aktive në rrjetet sociale ku së fùndmi e shohim të postojë vazhdimisht foto ku tregon barkun e rrùmbùllakosur.Bëmë mama të të ngjaj! Sara Hoxha na prezanton për herë të parë me nënën e saj! - Bota Sot

Ndërsa në një postim të fundit në instastory ajo ka vendosur t’u prezantojë fansave të ëmën.

Një bionde simpatike me sy blu që ka të njëjtën hije fytyre dhe tipare me Sarën përveç ngjyrës së syve.

“Biondia ime e preferuar në tokë”, shkruan ajo krahas fotos me të ëmën ku pòzojnë të dyja bashkë në një foto shumë të bukur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë po ndodh me Fifin? Dha lajmin e publikimit të këngës së re por e anulloi (FOOT)

Fifi është padyshím një nga këngëtaret më të mira në industrinë e muzikës shqiptare që ka ditur gjithmonë si të vjédhë zemrat e publikut,...

Me kë e ka? Majk ‘thùmbon’ kéq reperët…(FOTO)

Pas një qetésie që dukej se po mbízotéronte mes reperëve shqiptarë, kanë nísur sërish bétéjat vírtuale mes tyre. Débati i djeshëm mes Noizy-t dhe Big...

Kush je ti? Fifi poston foton nga fëmijëria dhe as që nuk njihet fare (FOTO)

Fifi është padýshim një nga këngëtaret më të mira në industrinë e muzikës shqiptare që ka ditur gjithmonë si të vjédhë zemrat e publikut,...

Miriami ndàn me ne videot e ëmbla të Amelisë dhe Duam

Miriam Cani i është përkùshtuar totalisht rrítjes së dy fëmijëve të saj, Amelisë e Duamit dhe herë pas here ndàn në rrjete sociale momente...

Moderatorja e njohur dhe vajza e saj bëjnë gjéstin fantastik për fëmijët e sémurë me kancér (VIDEO)

Aulona Musta dhe vajza e saj e cila ka bërë një gjést mjàft emocíonues, kanë qenë të ftùara së fùndmi në emisionin Rudina. Amara vendosi...