Adrola Dushi dhe Capital T duket se kanë zgjedhur të mos komentojnë romancën e përfolur së fundmi, nisur nga një foto në Instagram. Siç mund ta keni lexuar, burime për Anabel.al bënë me dije se Capital T ishte i pranishëm në festën e ditëlindjes së Adrolës. Burimi nuk u shpreh se bëhej fjalë për një romancë, megjithatë duhet thënë se fakti që modelja nuk postoi asnjë foto me reperin, siç bëri me të gjithë të pranishmit e tjerë, ishte i dyshimtë.

Sidoqoftë, ja një foto e siguruar së fundmi, ku duket Capital T i pranishëm në festë. E vërteta e fotos së famshme të Adrola Dushit dhe Capital T

Pavarësisht detajeve që lënë vend për dyshim, burime të sigurta për Anabel.al bëjnë me dije se Adrola dhe Capitali nuk janë në një lidhje. Fotoja e tyre duket se është postuar me qëllim që të “tràzojnë pak ujërat”, sepse po i njëjti burim thekson se “bëhet fjalë për një klip të ardhshëm”.

Kujtojmë se Capital T ka qenë aktiv në muzikë kohëve të fundit, me publikimin e albumit “Skulpturë” dhe disa videoklipe, si “DMP”, në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe “Flawless”. Ndërkohë nga ana tjetër, Adrola ka marrë pjesë në videoklipin e Eugent Bushpepës, “Stay with me tonight”. Asokohe, ajo tha: “Ju nuk më keni parë në asnjë videoklip dhe ndoshta nuk do të më shihni më asnjëherë, por këtij djalit, ose më saktë, këtyre djemve nuk u thoja dot jo.” Modelja e kishte fjalën për Bushpepën dhe Renuar Locajn (që u kujdes për realizimin e videos), të dy nga Rrësheni, qyteti ku ka lindur Adrola.

“Ndoshta nuk do të më shihni më asnjëherë,” tha Adrola. Po pra, ~ndoshta~.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!