Xhensila është padýshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Atë e shohim gjithmonë në formë pérfekte dhe të kùruar deri në déetaj në çdo dalje të saj publike.

Edhe në rrjetet sociale ku është vazhdimisht aktive e shohim të ndajë me fansat momentet më të bukura familjare, por edhe projektet e saj muzikore.Xhensila Myrtezaj P A N O R A M A🥂 Photo by Xhensila Myrtezaj on July 26, 2020. Image may contain: one or more people, people standing and indoor

Rrallë e kemi parë pròvòkuese në foto, por edhe në raste të tilla duket pérfekte si fotot e fundit të pòstuara në instagram ku pòzon mbi shtrat veshur me një fustan të shkurtër në formë këmishe të zi me pika të bardha.

Ajo duket mjaft jòshëse dhe shohim se ka marrë mesazhe pa fund nga miq e fansa të cilët e konsiderojnë shumë të bukur.Xhensila Myrtezaj P A N O R A M A🥂 Photo shared by Xhensila Myrtezaj on July 26, 2020 tagging @makeupbyelona. Image may contain: 1 person, indoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!