Besi dhe Xhensila janë një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar, që pëveç projekteve artistike, përbëjnë interes edhe rreth jetës së tyre personale.

Megjithatë, duhet ta pranojmë se pas ardhjes në jetë të Ajkës, vajzës së tyre, interesi ka qenë më i madh për këtë të fundit, duke shtuar faktin se në fillim çifti ka qenë tejet hérmétik.

Mirëpo, në ditëlindjen e saj të parë, ata vendosën të na njohin me portertin e saj dhe që atëherë fotot familjare kanë qenë të shumta.Xhensila Myrtezaj Na i qeshe syte! @bes_kallaku 
Gezuar festen te gjithe engjejve qe na ngrohin zemren! #gezuar1qershorin 🎈🧸 Photo by Xhensila Myrtezaj on June 01, 2020. Image may contain: 2 people, ocean, sky, beard and outdoor

Ditën e sotme këngëtarja ka ndarë një foto në Instastory me të voglën e saj, teksa shijojnë një ditë në plazh.

Ndonëse në pamje të parë kjo duket një foto shumë e adhurueshme, neve na ra në sy një detaji, në trupin e këngëtares.

Në njërën prej këmbëve të saj shihet një shenjë, të cilën autorja e hitit “Sekreti im” nuk është munduar ta fshéh, ose i ka shpëtuar.

Megjithatë, nuk dihet ende se çfarë i ka ndodhur këngëtares, por me siguri lídhet me ndonjë incídent.

Ditët e fundit ajo është përfolur për një bashkëpunim të mundshëm me këngëtarin Ardian Bujupi, pas super suksesit të tyre me “Çika Çika”, por ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar…Xhensila Myrtezaj xhensilamyrtezaj Instagram Post Photo by Xhensila Myrtezaj on June 28, 2020. Image may contain: 1 person, hat, closeup and outdoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!