Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj do të sjellin shumë shpejt bashkëpunimin e tyre të dytë, që pritet të kthehet në ‘hít’ vere.

Disa ditë më parë këngëtarët konfirmuan zyrtarisht bashkëpunimin, ndërsa zbùlùan edhe datën se kur do ta dëgjojmë këngën.

Të premten në orën 14:00, të gjithë sytë dhe veshët në YouTube pasi do të publikohet klipi i ri i këngëtarëve.

Xhensila Myrtezaj ka zbuluar edhe pamjen e saj në klip, përmes një fotoje profili, që në mundëm ta sigurojmë të plotë. Këngëtarja shfaqet e veshur me një xhaketë të kuqe dhe rroba banjo trup. Në sy bien aksesorët, syzet e erréta me zinxhirët e artë që bëjnë shumë figurë.

Ditën e sotme këngëtarët kanë zbùluar të tjera pamje, ku shihen të dy në një makinë të bardhë pranë detit.

Xhensila shihet e veshur me xhaketë të bardhe, teksa në kokë mban një shami, që i ka dhënë shumë hijeshi, kurse Ardian është i veshur me të zeza.

Kjo nuk është hera e parë që këta dy artistë bashkëpunojnë. Ardiani dhe Xhensila sollën bashkë edhe hitin “Çika çika” në 2018-n, me të cilin kanë marrë mbi 103 milionë klikime.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!