Xhemi Shehu mund të jetë larguar nga “Top Channel” pas kaq shumë vitesh punë në këtë televizion.

Burime të brendshme thonë për Anabel.al se Xhemi Shehu është larguar dhe se bashkëpunimi është ndërprerë zyrtarisht pasi moderatorja ka firmosur doréhéqjen.Marshallah! Xhemi Shehu tregon rezultatet e palestrës dhe kaq ...

Lajmi i largimit të Xhemit vjen në një kohë që ka pasur zëra për largimin edhe të regjisorit Altin Basha dhe të një pjesë të aktorëve të programit të humorit, “Portokalli”.

Në fillim të qershorit u tha se Altin Basha do të largohet me një format tjetër në “Abc News”.

Basha u shpreh se nuk ka asgjë të vërtetë për largimin e tij, por sipas mediave në vend zëra të ndryshëm vijojnë të thonë se ai do të ikë nga “Top Channel”.Ekskluzive: Xhemi Shehu largohet nga Top Channel - Showbiz dhe TV

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!