Ajo ka qenë gjithnjë e rezérvuar për jetën e saj private, por çështjet e saj të zemrës kanë térhéqur vëmendjen e kujtdo!

Është fjala për moderatoren, Viola Spiro, për të cilën “iconstyle.al” ka zbuluar se po jeton një histori të re dashurie, larg kamerave, por me një emër të njohur në fushën e biznesit të gazit në Shqipëri.

Arbër Avrami quhet partneri i moderatores, i cili është drejtori i kompanisë shtetërore Albgaz sh.a. (AG), (Operatorit të Kombinuar të Gazit Natyror në Shqipëri), kompani e thémeluar në fund të 2016-s. Ai ka një profil personal në Twitter dhe nëse kërkon emrin e tij në Google, me siguri do ta gjeni mes titujve që flasin për marrëveshjen e mirëmbajtës së gazsjellësit TAP.

Arbëri së fundi nuk i ka shpétuar dot as kthetrave të koronavírusit, pasi burime për “iconstyle.al”, bëjnë me dije se ai ka rezultuar pozitiv në testin për COVID-19. Madje të njëjtat burime thonë se Viola gjithashtu e ka kaluar vírusin në janar, bashkë me motrën e saj Petrula, pas udhëtimit të tyre në Milano, Itali.

Vetë Viola nuk ka bërë asnjë postim dýshues në lídhje me romancën e re, përkùndrazi. Gjatë kësaj periudhe moderatorja është fòkusuar në punën e saj në emisionin e sportit “Sport Plus” në Klan Plus.V ☺️ @discoverurstyle Photo shared by V on July 02, 2020 tagging @discoverurstyle. Image may contain: 1 person, sitting and table

Në një intervistë të fundit në “Wake Up”, moderatorja sportive u shpréh se tashmë nuk dëshiron të jetë pjesë e portaleve dhe të njihet si vajza séksi. Pas lajmeve që mbùshën portalet me historinë e dashurisë së saj me Valentin Selajn, i cili u arréstua për tràfik dròge, duket se Viola dëshiron të ketë një figurë vetëm profeésionale në sytë e publikut.

“Mendoj se jam rritur, nuk e shoh dot më veten ashtu. Nuk do më pëlqente të shfaqesha gjithë kohës ashtu dua të largohem nga epitetet vajza séksi, gjëra kështu. Kam qenë e vogël kur nuk i mendonim gjërat, postimet, nuk më komplékson thjesht mendoj se është më mirë për figurën time të jem serioze. Ishte një moment që po shikoja veten time në verë dhe thashë që do ishte më mirë ta shikoja veten me golfin deri tek hunda”, është shprehur ajo.

Të ketë ndíkuar në këtë edhe lidhja e re me Arbër Avramin?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!