Rreth një muaj më parë Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin e veçantë Krid.

Dy artistët nuk kanë nguruar të ndàjnë foto me të voglin e tyre që siç shprehen i ka bërë shumë të lumtur.

Mirëpo, Klea ka vendosur së fundmi t’i rikthehet punës më e karikuar se kurrë më parë.

Moderatorja ka shpërndarë ditën e sotme një foto në Instastory ku duket në super formë, teksa ka shkruar edhe “Coming soon”, duke na paralajmëruar kështu për një projekt të ri në të ardhmen.Klea Huta   •  Aмlα   • Pike se pari, si prinder, urojme te mos na duhen kurre, por ruajtja e tyre per ne do te thote siguri shendetesore.🤱🏼
Cdo prind do me te miren per femijen e tij👪
Kemi lexuar shume gjate shtatzanise dhe kemi mesuar per ruajtjen e qelizave staminale prej kordonit kerthizor👶🏻
Qelizat staminale trajtojne/kurojne mbi 80 semundje🧬 
Per me teper qe mund te perdoren dhe per ne, mamin dhe babin apo motra/vellezer te ardhshem apo per kedo nga familjaret nese qelizat kane perputhshmeri🥰 
Per cdo pyetje drejtohuni tek @criostemcells Photo shared by Klea Huta   •  Aмlα   • on May 29, 2020 tagging @enirjetaselimajphotography, and @criostemcells. Image may contain: 1 person, indoor

Aktualisht nuk ka detaje të tjera, por nuk përjàshtohet mundësia që Klea të jetë duke gatuar ndonjë hit të ri në muzikë.

Në fakt Klea na ka mùnguar prej kohësh, pasi nuk e kemi parë as në ndonjë projekt televiziv, apo angazhime të tjera, për shkàk të shtatzënisë dhe për hir të së vërtetës na ka munguar.

Nga ana tjetër, Elgiti ka qenë mjaft aktiv kohët e fundit, ai ka sjellë dy këngë njëra prej të cilave duet me Alban Skënderajn, si edhe është angazhuar në emisionin televiziv “Jeho”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!