Genta Ismajli prej kohësh është në një lídhje dashurie me një biznesmen turk me të cilin kanë bërë gjithashtu plane për martesë.

Ajo dhe Usta janë shumë të lídhur me njëri tjetrin dhe i shohim gjithnjë e më shumë aktiv në rrjetet sociale ku postojnë foto dhe video nga pushimet dhe momentet e kaluara së bashku.gentaaaaa

Këtë herë Usta ka vendosur të bëjë një veprim të pazakontë duke e shprehur edhe më shumë dashurinë për këngëtaren.

Ai ka gdhéndur në të gjithë shpatullën emrin e Gentës duke treguar kështu se sa shumë i dashuruar është me këngëtaren shqiptare.

Vetë Genta e ka treguar edhe më herët se ajo dhe Usta kanë një marrëdhënie për t’u patur zíli dhe kjo duket qartë nga surprízat e shumta që këngëtarja merr nga partneri i saj.gentaa

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!