Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja Eni Koçi festoi 24-vjetorin e saj të lindjes dhe kjo ditë speciale ka për të mbetur gjatë në memorien e saj.

Së bashku me partnerin, Genc Prelvukajn, çifti festoi në bregdetin shqiptar duke u argëtuar dhe relaksuar pafund në njërin prej resorteve më të njohura të vendin.

Sot, Genci feston gjithashtu ditëlindjen dhe pavarësisht se ende nuk e dimë ç’plane ka dyshja, Eni u kujdes t’i bënte urimin më të veçantë.

Këngëtarja ndàu në InstaStory një foto me partnerin e saj të jetës, krahas së cilës shkruante:

“Tek ti kam gjetur partnerin perfekt, shokun më të mirë dhe dashurinë më të ëmbël që dikush mund të ketë përjetuar! Gëzuar ditëlindjen dashuria ime.”

Shumë urime për Gencin, i cili vetëm pesë ditë më parë lançoi këngën e tij të re të titulluar “Lek i madh”, këngë e cila godiste një pjesë njerëzish në Shqipëri.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!