Këngëtarja Ronela Hajati konfirmoi së fundmi ndàrjen e saj nga lídhja disa vjeçare me këngëtarin Young Zerka.

“Beqare jam dhe shumë mirë madje. Punë vetëm punë për momentin. Është e vetmja gjë ku jam shumë e fòkusuar dhe kur fle mendoj për punë. Jam e izòluar dhe e fòkusuar vetëm në punë. Po ndihem shumë mirë. Njeriu nuk mjaftohet kurrë edhe kur je shumë shumë mirë, prapë do të kesh diçka që nuk e ke. Unë shoh shoqet e mia. Kur janë në një lídhje duan të kalojnë kohë vetëm me shoqet, kur janë vetëm duan lídhje. Kur kanë diçka, duan diçka tjetër. Njeriu nuk ngòpet”- tha Ronela gjatë në interviste.

Mirëpo pavarësisht ndàrjes, këngëtarja e mbështet ish-partnerin e saj duke publikuar në Instagram këngën e tij të re.The reason why Ronela and Young Zerka ended their relationship was ...

Vetëm pak orë më parë, Zerka lançoi bashkëpunimin me Fifin të titulluar “Pa gajle” dhe ndër të parat për ta mbështetur ishte Ronela.

“Pa gajle” doli tani- janë fjalët e këngëtares në postim, shoqëruar me disa emoji flàke.

Pikërisht ky postim i futi ndjékësit në dyshíme. Të mos jetë ky vërtetë fundi për çiftin e njohur?

Mos vallë Ronela po i jep disa sinjale Zerkës dhe me shumë mundësi do t”i shohim sërish bashkë?

Megjithëse këngëtarja konfirmoi ndàrjen, Young Zerka nuk ka reàguar fare për këtë situatë.For years together: Ronela Hajati and Young Zerka formalize the ...

Nuk e dimë ç’po ndodh vërtetë me dýshen dhe jemi kuriozë ta mësojmë sa më shpejt!

Ndërkohë, Ronela po punon për projekte të reja që kësaj here do të jenë solo.

“Kam 2 projekte mund të bëhen 3 dhe 4, por tani në mes të korrikut xhiroj klipin. Kam pëlqyer të jem vetë këtë vit. Nëse ia dal vetë këtë verë, domethënë se kam shumë potencial si artiste.”- tha ajo më herët.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!