Tayna ka publikuar më në fund këngën e saj më të re “Bass”!

Muzika ritmike e shoqëruar dhe me një klip mjaft të zjarrtë të reperes, synon të ngjitet në fronin e hiteve të verës 2020.

Teksti është shkruar nga vetë Tayna, e cila sigurisht ka ardhur me një diss të madh për kundërshtaret e saj në muzikë.Tayna Doth it be phat enough if thou backs it up Photo by Tayna on July 11, 2020. Image may contain: one or more people, ocean, sky and outdoor

Muzika është punuar nga Cricket, ndërsa pjesa e dytë e saj nga Jacob Lethal Beats.

Refreni:

Lshoja zonin ngoje bassin, bassin

Po me mu jo s’e kanë rastin, rastin

Bad chick hala po flasin, flasin

Drídhe, drídhe ngoje bassin, bassinTayna Kto me mu jo s'e kan rastin... Photo by Tayna on July 08, 2020. Image may contain: 1 person

Tayna shfaqet shumë séksi në klip me flokët e saj rozë, që e kanë transformuar reperen.

Ky është projekti i saj i parë muzikor pas nënshkrimit të kontratës me Sony Music dhe mban logon e tyre.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!