Reperja Tayna është një prej këngëtareve më të suksésshme në tregun e muzikës.

Ajo di se si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes falë fotove jòshëse që poston në rrjetet sociale si dhe projekteve muzikore që prezanton herë pas here.

Këtë herë ajo ka vendosur të pròvòkojë ndjékësit me një foto ku shfàqet mjaft jòshëse veshur me një fund të shkurtër kòmbinuar me një palë recípeta në ngjyrë gri me shkëlqim.Tayna Un t'josh, t'boj fool, sa here qe du apet💆🏼‍♀️ Photo shared by Tayna on July 17, 2020 tagging @sellmakasumoviq, @kacilleshi, @ajkune_professional, and @donikalociofficial. Image may contain: 1 person

Por krahas fotos ajo që ka rënë më shumë në sy është mesazhi që e shoqëron foton, raporton ArkivaShqip.

“Unë të jòsh dhe të bëj budalla, sa herë që dua”, shkruan ajo krahas fotos, pa treguar se kujt i drejtohet.

Këngëtarja duket tejet pròvòkuese dhe në formë perfekte ndërsa krahas fotos nuk kanë fund komentet kryesisht pozitive.Tayna Bad chick, hala po flasin... Photo by Tayna on July 15, 2020. Image may contain: one or more people, people sitting, ocean, sky, outdoor, nature, water and closeup

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!