Në llogarinë e tij në Instagram, Stresi ndau me ndjekësit një lajm që e pikëlloi pa masë.

Qeni i tij Dei ndërroi jetë disa orë më parë dhe kjo ishte dita më e trishtuar për reperin.

Ai ka treguar ndjenjat e tij të sinqerta në Instagram, duke na e thyer edhe ne zemrën.

“Askush s’mund ta kuptojë dashurinë apo dhimbjen për të, vetëm ai kush e ka provu vetë.”- janë fjalët pikëlluese të Sresit për qenin e tij besnik.

Dei ishte prej vitesh pjesëtar i familjes së reperit dhe sigurisht partnerja e tij, Keisi, ishte miqësuar tepër me të.

Sapo ka mësuar lajmin, Keisi gjithashtu ka treguar hidhërimin e saj të madh në rrjete sociale.

Ajo ka ndarë video me qenushin nga momentet e tyre më të bukura së bashku, ndërsa postimin e ka shoqëruar me emoji me sytë plot lot.

Dashuria për kafshët është e pakushtëzuar dhe kush ka të tilla vetë, do ta kuptojë më mirë dhimbjen e thellë të Stresit dhe partneres së tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!