Moderatorja e njohur dhe këngëtarja, Luana Vjollca u përfol që ishte në dilemë nëse do e bëntë këtë vit apo vitin tjetër dasmën e saj me biznesmenin kosovar Krenar Çoçaj.

Por duket se kësaj radhe ka shtuar dilemat edhe më shumë me një pyetje tendencioze në Instagram. ‘’Gusht apo korrik’’ pyet Luana publikun.

Nuk dihet se përse e bën këtë pyetje moderatorja e njohur e cila në momentin e video-s ka veshur një veshje atraktive të zezë.

Duket se Luana është në dilemë për diçka, por nuk është e vështirë të shohësh çfarë mendojnë fansat e saj të cilët në shumicë shkruajnë ‘’Korrik’’.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!