Prej muajsh mediat kanë alùduar se futbollisti i njohur me origjinë shqiptare Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja e njohur Dhurata Ahmetaj janë në një lídhje prej mëse 1 viti.

Dýshimet janë krijuar fillimish prej udhëtimeve të shpéshta të këngëtares drejt Londrës, ku jeton futbollisti i njohur, teksa disa muaj më parë Prive.al raportoi se burime të sigurta i kanë konfirmuar se çifti po jeton një romancë të lumtur.

Ky lajm aso kohe tërhòqi edhe vëmendjen e “The Sun” që i dedíkoi një artikull lídhjes së dy shqiptarëve, që kanë arrítur ta fshéhin prej një kohe të konsíderueshme.

Tashmë, çifti është vendosur sërish në qendër të vémendjes pasi mediat po ràportojnë se kanë nisur pushimet së bashku.

Këngëtarja e njohur ka publikuar disa foto e video në Instastory pa e spécifikuar vendin dhe kaq mjaftoi që rrjéti të alùdojë se ata janë bashkë.The Sun': Xherdan Shaqiri në lidhje me bukuroshen Dhurata Ahmetaj ...

Théksojmë se nga dyshja nuk kemi marrë asnjëherë asnjë pohim apo mòhim të lajmit dhe mbetemi ende në prítje të reagimit të tyre.

Dhurata prej kohësh nuk ka qenë aktive në tregun muzikor dhe disa muaj më parë u raportua se është térhéqur për një pushim të gjatë, teksa është tejet aktive në rrjetet sociale.

Kurse Xheradini vijon të shkëlqéjë te Liverpool.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!