Këngëtari i njohur Seldi Qalliu është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes pas publikimit të disa fotove ku shfaqet në shtrat me brune shumë simpatike.

Më pas rezultoi që ato foto ishin pjesë e klipit të tij të fundit, por pavarësisht kësaj duket se fansat janë shumë kùriozë për jetën private të këngëtarit.Seldi zbulon se kur do të martohet dhe nuk qenka aspak e largët data

Seldi ka vendosur që t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave në instagram dhe një prej tyre e ka pyetur se kur ka në plan të martohet.

Këngëtari thotë se do të martohet pasi të mbarojë pàndemià duke na lënë me dyshíme nëse vërtetë e ka gjetur shpirtin binjak, apo ishte thjesht një përgjígje me humor ashtu si shumicën e përgjigjeve që ka dhënë edhe për pyetjet e tjera që i janë bërë.seldi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!