Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë.

Edhe pse ata të dy ende nuk e kanë konfirmuar një gjë të tillë, Sara është gati në muajin e 6-të të shtatëzanisë dhe sipas gjasave ata do të bëhen prindër të një vajze.

Në një intervistë të pak kohëve më parë, Ledri zbuloi se si ishte njohur me Sarën si dhe disa detaje të tjera nga lídhja e tyre.O sheqer”/ Ledri Vula nuk përmbahet dot para fotos së partneres së ...

Në rrjetet e tyre sociale nuk mungojnë fotot e përbashkëta, por edhe komentet romantike që i bëjnë njëri tjetrit.

Ledri madje sapo na zbùloi se si e qùan Sarën me pérkédheli pérmes një komenti që ka bërë në një foto të saj.

Ajo ka pozuar nga plazhi me bíkíni, ndërsa Ledri shkruan: “O sheqer”, duke i bërë të gjithë fansat dhe miqtë ta quajnë romantik.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!