Pas një pushimi gòxha të gjatë, këngëtarja Argjentina Ramos është rikthýer këtë verë për t’i dhùruar fansave të saj një bashkëpunim.

Kënga e saj e re vjen si një projekt i përbashkët me Young Zerkën dhe duhet ta pranojmë se e kanë qarë!

Projekti titullohet “Pishman” dhe ka ritmin e duhur për të na shoqëruar këto ditë të nxéhta përbàllë diellit, teksa freskohemi me një gotë.Young Zerka ft. Argjentina Ramosaj - Pishman - YouTube

Dyshja ka xhiruar kryesisht buzë detit dhe videoklipi i këngës është tepër i këndshëm për t’u parë.

Ju ftojmë t’i hídhní një sy:

Më herët, Zerka publikoi një bashkëpunim me Fifin i cili u lançua më datën 10 të këtij muaji.

Ndërsa për Argjentinën vlen të théksojmë se ia vlejti prítja!Breaking News Archives - Page 1810 of 4333 - Revista Who

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!