Megjithëse po shijojnë prej kòhësh ròmancën me njëri-tjetrin, Donald Veshaj dhe Bora Zemani vendosën ta bënin vetëm së fundmi publike marrëdhënien e tyre.

Në llogaritë e tyre në Instagram ata publikuan pòza të ëmbla me njëri-tjetrin, të cilat kanë bërë këto dy ditë xhiròn e rrjétit.

Tashmë ata nuk fshíhen më dhe nuk ngùrojnë të ndàjnë foto e video nga koha që kalojnë me njëri-tjetrin.

Kështu kanë bërë edhe sot, teksa ishin duke u kthýer në Tiranë pasi kaluan disa ditë në jug.

Bora ka postuar në Instastory disa video ku shihet në makinë me Donaldi, teksa ndër të tjera janë veshur edhe matchy-matchy. A s’janë të ëmbël?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!