Në janar të këtij viti, ish-Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë.

Partnerja e tij italiane, Monica, solli në jetë fëmijën e dytë të çiftit, një vogëlushe që e pagézuan me emrin Enkeleida.

Të rralla janë rastet kur të voglën e kemi parë në rrjete sociale, pasi dyshja preferon ta mbajë larg syve të publikut.

Mirëpo, sot Loriku ka ndàrë foton më të ëmbël me të bijën, që na i shkríu fare zemrat!Lorik Cana Go Go  @lirim.zendeli ❤️ !!! 🇦🇱 🇩🇪 
@fiaf3 @trident_team Photo by Lorik Cana in Red Bull Ring. Image may contain: one or more people and indoor

Enkeleida tashmë është rritur aq sa të bëjë “tifo” me babin për ndeshjet e futbollit.

Në pozën e publikuar disa minuta më parë, ish-kapiteni shfaqet duke parë me të voglën garat e F1, ndërsa i ka ngritur asaj duart lart.

Megjithëse nuk e ka treguar portretin e saj, dallojmë që Enkeleida është një bebushe bjonde që me siguri s’i ka lënë gjë mamasë së saj.

Loriku dhe Monica janë gjithashtu prindër të një vogëlushi që quhet Boiken.Lorik Cana, prezanton vajzën e tij

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!