Aktorja Rudina Dembacaj hùmbi të atin disa ditë më parë.

Njoftimin e dha vetë përmes një fotoje të postuar në instagram dhe një mesazhi prékës për të atin.

Sot disa ditë pas ndàrjes nga jeta të tij, Rudina ka postuar një foto të vjetër pranë të atit ku shfaqen babë e bijë shfaqen të përqafuar me njëri tjetrin.Vdes babai i Rudina Dembacaj - Indeksonline.net

“Ti je me mua në çdo moment”, shkruan Rudina krahas fotos të cilën e shoqëron gjithashtu me një zemër.

Aktorja ka qenë shumë e lídhur me të atin dhe pak kohë më parë realizoi edhe një tatuazh dedíkuar atij.

rudinaa

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!