Kohët e fundit në media është komentuar gjatë ndàrja e Ronela Hajatit dhe Young Zerkës.

Ka qénë vetë këngëtarja e cila në një intervistë për “Në kùrthin e Piter Pan” u shpreh se është vetëm, pra beqare dhe e fokusuar te puna, duke konfirmuar kështu ndàrjen nga Young Zerka.

Një arsye spécífíke këngëtarja nuk e dha por u shpreh se Zoti i di më mirë ca gjëra dhe ndonjëherë është e kotë të kërkojmë gjëra që nuk e dimë nëse do të béhen.

Në një intervistë tjetër më pas, autorja e hitit “Lage” tregoi se aktualisht është e fokusuar vetëm te puna e saj, e megjithatë tha se njeriu nuk mjaftohet asnjëherë as kur është single e as kur është në një lidhje.

“Po beqare jam dhe shumë mirë madje. Punë vetëm punë për momentin. Është e vetmja gjë ku jam shumë e fokusuar dhe kur fle mendoj për punë. Jam e ízoluar dhe e fokusuar vetëm në punë. Po ndihem shumë mirë. Njeriu nuk mjaftohet kùrrë edhe kur je shumë shumë mirë, prapë do të kesh diçka që nuk e ke. Unë shoh shoqet e mia. Kur janë në një lidhje duan të kalojnë kohë vetëm me shoqet, kur janë vetëm duan lidhje. Kur kanë diçka, duan diçka tjetër. Njeriu nuk ngòpet”.

Mirëpo, postimi i saj i fundit na ka bërë të dýshojmë nëse me të vërtetë Ronela është mirë.

Ajo ka postuar në Instastory një video në makinë nga Prishtina, teksa dëgjon “No ordinary Love” dhe mbi video ka shkruar “Bòsh”, ndërsa vargu i këngës thotë: “Kjo nuk është një dashuri e zakonshme.”

A nuk ju bën edhe juve të dýshoni ky postim?

Për ç’dashuri ta ketë këngëtarja, që po e bën të ndihet bòsh?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!