Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të mediave së fundmi, pasi gjatë periudhës së karantinës konfirmuan lídhjen e tyre.

Ata ndàjnë herë pas here momente të ëmbla nga përditshmëria e tyre me ndjékësit në rrjetet sociale, duke shkàktuar jo pak të qeshura.

Disa ditë më parë këngëtarja publikoi një video ku shiheshin të dy në banesë, teksa Romeo i kërkonte këngëtares ta linte pak vetëm sepse nuk përqendrohej dot në punë. Romeo Veshaj Peace is the promise you keep 💙@jonidamaliqi Photo by Romeo Veshaj in Regent Porto Montenegro with @jonidamaliqi. Image may contain: one or more people, ocean, sky, mountain, cloud, outdoor, nature and water

Nga këtu na lindën dýshimet se çifti mund të ketë nisur bashkëjetesën dhe le të themi se paskemi pasur të drejtë.

Sipas “Gazeta Shqiptare” Jonida dhe aktori i humorit kanë nisur bashkëjetesën në shtëpinë e këngëtares dhe së bashku me çiftin jeton edhe Joni, djali i Jonidës. Madje ne i kemi parë se si ata kanë shkuar edhe në pushime të tre.

Duket se tashmë lidhja e tyre është zyrtarizuar edhe pranë familjarëve, duke u konsoliduar kështu si çift. Epo jetë të lumtur atëherë!!!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!