Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndër çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar.

Çifti i njohur e bëri publike romancën gjatë kàrantinës dhe që atëherë ndàjnë herë pas here momente nga jeta e përditshme me njëri-tjetrin.

Disa ditë më parë ata na kënaqën me foto dhe video nga pushimet e tyre në Mal të Zi, ku na spikati videoja kur Romeo e rrézoi Jonidën në pishinë. Romeo Veshaj Peace is the promise you keep 💙@jonidamaliqi Photo by Romeo Veshaj in Regent Porto Montenegro with @jonidamaliqi. Image may contain: one or more people, ocean, sky, mountain, cloud, outdoor, nature and water

Ata ndajnë shpesh video nga jeta e tyre e përditshme, duke shkrirë gazit ndjékësit me momente funny.

Mirëpo, e dinit ju që Romeo ishte kaq çun serioz dhe nuk e ngatérron punën me dashurinë?

Këtë na e ka treguar Jonida sot me një video, ku Romeo shfaqet duke punuar, mirëpo këngëtarja po e shpërqëndron:

Romeo: Të lutem, më lër vetëm pak, të kam jetë, nuk punoj dot të lutem!

Jonida: Fjalën magjike?

Romeo: Të dua! Dhe të dua shumë dhe ti e di!

Epo tani, na thoni ju kush mund të përqëndrohet në punë kur ka personin e zemrës pranë? Askush.

Mirëpo, mënyra se si Romeo “i bën dalje” Jonidës është thjesht kaq e lezetshme.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!