Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi prej kohësh janë në një marrëdhënie së bashku.

Ata u rikthyen sërish bashkë, pas një ndàrjeje disa mujore dhe tashmë i shohim vazhdimisht nën shoqërinë e njëri tjetrit duke ndàrë foto dhe video mjàft të këndshme.

Disa ditë më parë në media qarkulloi lajmi se ata të dy janë duke bashkëjetuar dhe këto zëra bënë që Jonida dhe Romeo të reagojnë për herë të parë lídhur me këto thashétheme.

Ata e kanë marrë me sportivitetit lajmin dhe mbi të gjitha kanë vendosur të íronízojnë thashéthémet duke i konsideruar normalisht të pavërteta, raporton Arkiva News.

Jonida madje i ka këshilluar portalet që të paktën kur shkruajnë të mos i ngatérrojnë emrat, pasi gjatë lajmit ata i kanë ngatérruar emrin djalit të Jonidës.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!