Të gjithë e kemi njohur si repere në fillimet e saj, e cila është përfshírë gjithashtu në díss-e e “shérre” me vajzat e tjera të muzikës rep.

Mirëpo, duket se kjo epòkë ka përfùndùar për Rina Balajn, e cila ka të tjera plane për veten e saj.

Nuk e kemi parë të repojë më në këngët e saj, duke kënduar në një ritëm më të lehtë ku duket se ka gjetur veten.Ekskluzive: Në shtëpinë e Rina Balaj dhe Sin Boy - MIRAGE FESTIV ...

Madje, këtë e ka konfirmuar ajo vetë pasi ka publikuar një foto në InstaStory.

Dikush i është drejtuar faqes muzikore “Spotify Kosova” me pyetjen:

“A ka m’u kthy Rina në rep?”, ndërsa përgjigjja ishte:

“Në fakt, Rina po na sjell në vibe tjetër dhe po e ndjéjmë më shumë se kurrë. Në fakt preferoj më shumë Rinën e tanishme.”

Kjo deklaratë i ka pëlqyer 21-vjeçares, e cila duket se ka héqur dorë nga repi dhe ka të tjera projekte në mendje.

Ndërkohë, Rina po shijon sùksésin e këngës së fundit “Fallin’ In Love” në bashkëpunim me partnerin e saj, Sin Boy.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!