“Money Heist” ose i njohur më së shumti si “La Casa De Papel”, është seriali spanjoll i cili ka pasur një sukses të madh ndërkombëtar falë Netflix.

Fansa nga e gjithë bota presin me padurim pjesë të reja nga seriali, i cili as këtë herë nuk i zhgënjeu shikuesit e tij.

“La Casa De Papel” po bëhet gati për një sezon të pestë, ndërsa xhirimet kanë nisur.La Casa De Papel: Season 5' Star Drops Netflix Release Date Updates

Ka qenë aktori në rolin e “Profesorit”, Alvaro Morte, i cili ka konfirmuar lajmin e rikthímit në llogarinë e tij në Instagram.

Ai ka ndàrë një foto nga prapaskenat e xhirimeve, ndërsa krahas saj shkruan:

“U riktheva! Profesori u rikthýe!”, duke gëzuar fansat e këtij seriali.

Prej kohësh po përflitej se sezoni i pestë i “La Casa De Papel” do të vinte shumë vonë në ekran për shkàk të emergjencës Covid-19.La Casa de Papel aka 'Money Heist Season 5' : Any Official ...

Madje, aktorja në rolin e inspektores Murrilo, Itziar Ituno, konfirmoi më herët se ishte infektuar me koronavirus.

Aktorja qëndroi dy javë në karantinë dhe arríti ta mposhtë vírusin.

Përsa i përket këtij sezoni të ri, ende nuk ka një datë se kur do të lançohet për publikun, megjithatë pritet të mos vonojë shumë.Money Heist' Part 4 Release Date, Cast, Trailer, Plot: All You ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!