Dy ditë më parë Getinjo pùblikoi këngën e tij të re “P9”, pas një mungese disa mujore.

Mirëpo, dùket se ka patùr edhe nga ata që nuk e kanë prítur dhe aq mirë projektin e fundit dhe i janë kthýer reperit duke e krítíkùar se ka réné shumé, apo edhe nga ata që kànë shkùar më tej, duke i thënë se ka déshtuar.

Këtyre komenteve Getinjo u është përgjigjur me një status në Instastory, ku shkruan se nuk ka punuar për famë, por për qejfin e tij.

Ai shton se mund të kthéhet me muzikë të mirë dhe të na çùdísë të gjithëve në mënyrë të pàprítur, duke thënë se kështu tipi është ai.

Po më çùdísin disa komente “Ke dështu, s’po e djég, ke rénë shumë”! Unë nuk kam punuar për të qénë në qendër të vëmendjes këto 2-3 vite. Për qejf kam punuar, kam jetuar me të gjitha të mirat, pa strese, pa kòmplíkíme. Kështu tipi jam unë, kthéhem kur të dua dhe ju hàbís.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!