Ish velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto ku shfaqet në formë perfekte.

Ajo ka pozuar me një fustan ngjyrë bezhë të ngjitur pas trupit duke ekspòzuar të pasmet ndërsa shohim se ka marrë komente të shumta nga miq dhe fansa të saj.Raimus ™ clear vision 2020 🤍 @bcrepuk Photo shared by Raimus ™ on June 23, 2020 tagging @bcrepuk. Image may contain: 1 person, standing and outdoor

Të shumtë janë ata që e kanë komplimentuar Rashelin, por nuk kanë mùnguar edhe krítíkat ku një pjesë e akùzojnë për ndërhýrje dhe ‘photoshoop’,, ndërsa disa të tjerë i shkruajnë: “Shyqyr që ekspòzon b***ën se gjë tjetër nuk ke”.

Po pavarësisht komenteve në disa raste négative, Rashel ka vendosur të héshtë duke mos u kàpur me komentuesit pavàrësisht asaj çfarë shkruajnë për të…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!