Pak kohë më parë në media qarkulloi lajmi që partnerja e Ledri Vulës është shtatëzanë.

Megjithatë asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar ende një lajm të tillë, por zërat thonë se ajo mund të jetë në fillim të muajit të pestë të shtatëzanisë.

Burime për “Prive”, bëjnë me dije se Sara dhe Ledri janë në pritje të një vajze dhe se vogëlushja pritet të vijë në jetë në muajin nëntor.Sara Hoxha This was one of the happiest days in our lives and I was lucky to share it with you. To many more days like this 💞 Happy Birthday to the man that I wish to hold forever in my heart 🎂 #Culi Photo by Sara Hoxha in Marina Bay Luxury Resort and Spa with @ledrivula. Image may contain: 2 people, people standing, ocean, sky, cloud, outdoor, water and nature

Një ditë më parë këngëtari festoi ditëlindjen dhe mes shumë urimeve ajo që na ra në sy ishte edhe urimi i Sarës e cila postoi një foto të saj me Ledrin duke u puthur në perëndimin e diellit, ndërsa i shkruante fjalët më të bukura.

Në një intervistë të disa ditëve më parë në “Klan Kosova”, Ledri tha se do të donte të kishte një familje të madhe me shumë fëmijë, por nuk zbùloi asnjë gjë lídhur me zërat e fundit që po qarkullojnë.

Ne mezi po presim që çifti ta konfirmojë vetë këtë lajm të bukur dhe të shohim Sarën me barkun e rrumbullakosur!Në një të ardhme jo shumë të largët, ja sa fëmijë dëshirojnë të ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!