Petriti tregon se këtë herë vírusi është rikthyer më àgresiv se herën e parë dhe ka sùlmuar pikën e tij më të dòbët, mushkëritë.

Ai e pranon se pas shërimit nuk ka treguar kùjdes dhe se është takuar me persona të ínfektuar.Petrit Bylykbashi preket sërish me koronavirus: Tani është më ...

“Ky vírus i çuditshëm! Mbas 4 ditëve të rishfaqjes së símptomave dhe një konsulte/percjellje të gjendjes disa orëshe maratonike bashkë me Naser Ramadanin vendosëm që unë me u ritéstu për Covid19, fatkéqësisht rezultova Pozitiv ne SARS-CoV-2 përsëri, vírusi mu kthy afërsisht 3 muaj mbas shërimit dhe kësaj here shumë më àgresiv, po sùlmon aty ku ka démtu herën e parë, direkt në mushkëri.

Të jem real, duke qen i bindur plotësisht që nuk kthehet vírusi, nuk jam rujt as për një moment të vetëm dhe kontakt me njerëz të ínfekuar kam pas në shumë raste. Herën e parë fatmirësisht nuk është ínfektu askush nga unë, po uroj që kjo e njëjta më ndodh edhe këtë here, unë prap nga sot jam i vetëízoluar për aq kohë sa të është e nevojshme. Kujdesuni për veten, vírusi po u kthejka”, ka shkruar Bylykbashi.

https://www.facebook.com/petrit.bylykbashi/posts/10157262478637470

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!