Bukuroshja Xhemi Shehu nuk do të jetë më në drejtimin e “Portokallisë”, në krah të Salzano Rrapit.

Pas shumë vitesh si pjesë e spektaklit të humorit “Portokalli”, me sa duket “Top Channel” ka vendosur për largimin e Xhemi Shehut nga show më i ndjekur komik i së dielës.

Burime konfidenciale nga “TCH”, kanë bërë të ditur për “Gazetaatdheu.com” se, moderatorja simpatike Xhemi Shehu, do të largohet nga prezantimi i spektaklit sezonin e ardhshëm.Xhemi: “Eneda të shohë këngën se atë e ka të bukur…” | Revista Vip ...

Por sipas të njëjtave burime, mësohet se, sezonin e ardhshëm spektaklin më të dashur të humorit, do ta drejtojë një emër i njohur.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Eneda Tarifa, e cila do të rikthehet sërish si moderatore, duke u bërë pjesë e “Portokallisë”.Lëvizje te 'Portokalli'/ 'TCH' largon Xhemi Shehun për të risjellë ...

Tarifa rikthehet në ekranin e “Top Channel” pas katër vitesh mungesë, për ta nisur pikërisht aty ky e la, duke drejtuar “Portokallinë”.

Largimi i Xhemi Shehut është marrë si vendim nga administratorët e “Top Channel”, për t’i dhënë freski dhe frymë të re spektaklit të humorit “Portokalli” në sezonin e tij të ri.Rikthehet në ekran Eneda Tarifa, këngëtarja shqiptare do të ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!