Vetëm pak ditë më parë bëri xhíron e rrjetit lajmi se modelja séksi Oriola Marashi i kishte dhënë fùnd lídhjes me futbollistin Eros Grezda.

Dyshja nuk ndíqej më në Instagram dhe nuk ishin parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndàj kaq mjaftoi të alùdohej se nuk ishin më bashkë.

Megjithatë, dyshímet u shùan kur futbollisti i komentoi Oriolos, pasi kjo e fundit postoi disa foto tepër të bukura, duke na lënë të kuptohet janë ende bashkë dhe të lumtur.

E megjithatë, duket se gjërat mes tyre nuk kanë qenë edhe aq të qeta kohët e fundit, pasi kanë hasur në problemet e para pas fejesës.

Miqtë e tyre kanë thënë për “Panorama Plus” se pas kàràntinës mes çiftit ka pasur disa pròbleme që lídhen me xhelòzinë, duke e tensiònuar lídhjen dhe duke krijuar një dístancim.

Nuk e dimë ende me siguri se çfarë ka ndodhur mes tyre, por tashmë gjërat duken të normalizuar por duhet ta pranojmë se të tilla ndodhi janë normale mes një çifti.Oriola Marashi dhe Eros Grezda dalin hapur, zbulohet marrdhënia e ...

Kujtojmë se ata e kaluan bashkë karantinën në shtëpinë e Erosit në Kroaci, madje disa kohë më parë u përfol se futbollisti bëri që Oriola të héqë dorë nga ëndërra amerikane.

Po ashtu, lart e poshtë thuhet se ata janë fejuar dhe këto thàshethéme u pérforcuan nga vetë modelja që postoi disa javë më parë disa foto në Instagram, ku binte në sy një unazë në gishtin e fejesës.Me veprimin e fundit, Oriola Marashi konfirmon lidhjen me Eros ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!