Ndonëse ka treguar se kùjdeset vazhdimisht për trupin e saj, kjo nuk e ka pénguar moderatoren Orinda Huta të ndajë një foto ku vëmendjen maksímale e ka marrë barku i saj.

Duke u shfàqur pa filtra dhe asnjë modifikim tjetër në foto, Orinda ka marrë vëmendjen e ndjékësve të cilët kanë nxítuar të komentojnë, duke pohuar se i pëlqen natyraliteti i saj.Orinda Huta orindahuta Instagram Post Photo by Orinda Huta on July 15, 2020. Image may contain: 1 person, standing, ocean, beach, sky, outdoor, water and nature

Kujtojmë se dhe më parë Huta ka treguar në një tjetër foto se mund ta modifikonte dhe të híqte atë që quhet sasi e tepërt, megjithatë ka preferuar të jetë sa më realiste me ndjékësit e saj.

Me siguri ky veprim i Orindës do të frymézojë dhe shumë vajza të tjera, të cilat hera herës, i drùhen pòzave si kjo e moderatores, duke u përpjékur për t’u shfàqur sa më perfekte./revistawho.comOrinda Huta orindahuta Instagram Post Photo shared by Orinda Huta on July 13, 2020 tagging @evadibra, @tier_by_tier, and @ani_photography___. Image may contain: 1 person, standing, text that says 'Clothi'

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!