Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe këtë lajm e ka dhënë vetë Olta Boka në llogarinë e saj me anë të një postimi ku shfaqet duke bashkuar duart me vajzën e vogël. Këngëtarja ka treguar emocionet e një momenti kaq special në jetën e saj, e njëherazi ka zbuluar dhe emrin e vogëlushes.

“Mezi te kemi pritur Gaia Rrokaj 👼🏼, perendesha e jeteve tona👑 Te mora ne krahe dhe tek ti gjeta boten, emocionin me te madh qe s’ka skene qe te mund t’i perafrohet!𝐎𝐋𝐓𝐀 𝐁𝐎𝐊𝐀 Mezi te kemi pritur Gaia Rrokaj 👼🏼, perendesha e jeteve tona👑
Te mora ne krahe dhe tek ti gjeta boten, emocionin me te madh qe s’ka skene qe te mund t’i perafrohet!
Me ty u zbrit nje copez parajse dhe une premtoj qe do te kujdesem per ty sic ben Zoti me engjejt e Tij! 

Faleminderit Zotit qe shkoi cdo gje mire, kjo fale edhe profesionalizmit te stafit mjekesor te @spitalihygeiatirane @mario_karaj_ 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Falenderime te perzemerta per Doc. Leonard Solis, Doc. Helidon Klosi, Doc. Erandi, mamine Shpresa Toska dhe te gjithe stafit asistues🙏🏻
Fale jush cdo gje ishte me e thjeshte 🙏🏻 Photo by 𝐎𝐋𝐓𝐀 𝐁𝐎𝐊𝐀 in Hygeia Hospital Tirana - HHT. Image may contain: one or more people and closeup

Me ty u zbrit nje copez parajse dhe une premtoj qe do te kujdesem per ty sic ben Zoti me engjejt e Tij!

Faleminderit Zotit qe shkoi cdo gje mire, kjo fale edhe profesionalizmit te stafit mjekesor te @spitalihygeiatirane @mario_karaj_ 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Falenderime te perzemerta per Doc. Leonard Solis, Doc. Helidon Klosi, Doc. Erandi, mamine Shpresa Toska dhe te gjithe stafit asistues🙏🏻 Fale jush cdo gje ishte me e thjeshte 🙏🏻”, ka shkruar Olta krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Me siguri kjo duhet të jetë një nga ditët më të bukura për Bokën, e cila mundet të mbajë në krahë tashmë frytin e dashurisë me partnerin e saj. Kujtojmë se Olta ka ndarë momente të ndryshme në muajt e fundit të shtatzënisë, duke zbuluar barkun e rrumbullakosur dhe emocionet e veçanta teksa priste të vinte në jetë fëmija i saj i parë./revistawho.com𝐎𝐋𝐓𝐀 𝐁𝐎𝐊𝐀 Gezuar ditelindjen shoku im i ngushte.
S’mund t’i kerkoja me shume jetes!🤍
4thofjuly🎂 Photo by 𝐎𝐋𝐓𝐀 𝐁𝐎𝐊𝐀 on July 04, 2020. Image may contain: 2 people, people standing and outdoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!