Rudina Magjistarin, moderatoren bjonde të emisionit të pasdites në “Tv Klan” jemi mësuar ta shohim gjithmonë me të njëjtën pamje.

Ajo preferon flokët e drejtë dhe të shtrirë, mirëpo nuk e dimë ç’ndodhi sot që moderatorja vendosi të bëjë një ndryshim.

Në puntatën e ditës së sotme, Rudina është shfaqur me një pamje të re me flokët kaçurela dhe duhet të falënderojmë atë që i mbushi mendjen për këtë ndryshim, pasi ky model flokësh i shkon shumë!Image may contain: 1 person, standing

Moderatorja ka ndarë me ndjékësit foton e look-ut të ri në Instagram, duke kërkuar mendimin e tyre.

Në postim kanë vërshuar komentet pozitive duke e komplimentuar Rudinën për “guxímin” dhe ndryshimin e pamjes sot.

Presim ta shohim edhe në ditët në vazhdim me të tjera pamje që e bëjnë moderatoren të duket tepër e ëmbël.Image may contain: 1 person, standing

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!